Susipažinkime!

Esame skaitmeninė agentūra kurianti sprendimus Jūsų verslui, nuo internetinių svetainių kūrimo ir vizualinio identiteto iki pardavimus skatinančių Google bei socialinių tinklų reklamos kampanijų.

Apie mus

Skaitmeninėje rinkodaroje dirbame daugiau nei 8 metus.

Visą šį laiką aktyviai stebėjome rinkos pokyčius ir vis didėjančią naudą verslui, kurią gali atnešti reklama internete. Tikime, kad norint sukurti efektyvią kampaniją, nepakanka vien puikaus skaitmeninės reklamos įrankių išmanymo. Todėl kiekvieną projektą įgyvendiname remdamiesi 3 pagrindiniais etapais.

Darbo principai

Daugelis skaitmeninės rinkodaros kampanijų yra skirtos trumpalaikiams tikslams pasiekti ir nesprendžia veiklos problemos iš esmės. Ne visuomet daugiausiai parodymų ar paspaudimų sulaukusi reklama verslui atneš realios naudos, o savaitei ar dviem padidėję pardavimai ilgainiui vėl grįš į senas vėžes. Todėl atliekame išsamią kiekvieno kliento veiklos analizę, kuri padeda pastebėti pagrindines problemas ir išsikelti aiškius tikslus, detaliai apibrėžtą auditoriją ir reklamos žinutę.

Nemėgstame eiti lengviausiu keliu ir taikyti visuotinai veikiančių skaitmeninės rinkodaros sprendimų. Sudėliojame aiškią, į tikslus orientuotą strategiją ir atrenkame efektyviausias priemones, kurios padės sėkmingai ją įgyvendinti.

Net ir po pačių sėkmingiausių projektų užduodame sau klausimą – o kas toliau? Todėl parengiame išsamias ataskaitas, kuriose įvertiname projekto pliusus, minusus ir įžvalgas, kaip tęsti darbus ateityje, kad pasiektume dar geresnių rezultatų.

Mūsų tikslas

Mūsų tikslas – tapti ne tik skaitmeninės rinkodaros paslaugas teikiančia agentūra, bet ir jūsų verslo partneriu.

Suvokiame, kad kiekvieno kliento sėkmė reiškią ir mūsų sėkmę, todėl visuomet stengiamės nueiti žingsneliu daugiau ir būti dar geresni nei vakar.

Mūsų vertybės

Nuolat palaikome komunikaciją su klientu ir įtraukiame jį į visus mūsų veiklos etapus. Tai padeda geriau perprasti, kuo gyvena įmonė ir kokių sprendimų jai iš tiesų reikia.

Skaitmeninė rinkodara – tai gyvas, nuolat besikeičiantis organizmas. Todėl sekame visas naujoves ir jas pristatome savo klientams.

Turime pakankamą patirtį ir profesionalią komandą, kuri geba operatyviai reaguoti į kliento užklausas ir problemas spręsti realiu laiku.

Kontaktai

Jei domina mūsų paslaugos ar reikalinga konsultacija, skambinkite mums arba rašykite el. paštu.

Pradėkime projektą