Elektroninių parduotuvių kūrimas

Vien Lietuvoje internetu apsiperka 44 % žmonių, manoma, kad su laiku šis skaičius vis augs. Tai lemia keletas pagrindinių veiksnių: greitesnis būdas išsirinkti prekes, patogus apmokėjimas kortele, galimybė pirkti bet kuriuo metu, didesnis asortimentas ir pan. Todėl verslui, kuris parduoda prekes, tiesiog būtina savo veiklą praplėsti ir internete. Kodėl tai naudinga?

KĄ MES SIŪLOME
Privalumai

Marketingo priemonių integracijos

Sukursime ne tik modernią, saugią bei pritaikytą visiem įrenginiams elektroninę parduotuvę, tačiau įdiegsime ir visas būtinas marketingo priemonių integracijas (Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook Pixel, ir t.t.). Tai padės geriau suprasti lankytojų srautą bei padidinti pardavimus.

Procesas

Aptarsime Jūsų lūkesčius ir išrinksime optimaliausius sprendimus jiems įgyvendinti.

Atrinksime preliminarius dizaino sprendimus Jūsų projekto įgyvendinimui. Tai leis matyti aiškų vaizdą ir pradėti programavimo darbus. Dažniausiai programavimo darbai trunka 2-3 savaites.

Pilnai paruošime projektą naudojimui, atsiųsime naudojimo instrukcijas bei nemokamai pakonsultuosime skaitmeninio marketingo klausimais.

Tinkamai apgalvojus elektroninės parduotuvės skaitmeninės reklamos strategiją, galite pasiekti tikslines auditorijas, susigrąžinti svetainėje jau apsilankiusius potencialius klientus ir greičiau „pagauti“ žmones, kurie ieško jūsų kategorijos prekių paieškos sistemose. Tai padeda didinti pardavimus ir įmonės žinomumą.

Kontaktai

Pradėkime projektą?

Įgyvendinsime įvairios apimties projektus: nuo įprastos reprezentacinės svetainės iki elektroninės parduotuvės kūrimo.

Pateiksime geriausius sprendimus, įdiegsime socialinių tinklų adaptacijas, mokėjimų sistemas ir kitas jūsų verslui reikalingas funkcijas, o svetainės dizainą pritaikysime prie įvairių įrenginių. Suprantame, kad darbai nesibaigia atiduodant pilnai veikiančią svetainę, todėl siūlome ir puslapių priežiūros, techninių sprendimų paslaugas, o bėgant laikui galime pridėti naujų funkcijų.