Elektroninių parduotuvių kūrimas

Vien Lietuvoje internetu apsiperka 44 % žmonių, manoma, kad su laiku šis skaičius vis augs. Tai lemia keletas pagrindinių veiksnių: greitesnis būdas išsirinkti prekes, patogus apmokėjimas kortele, galimybė pirkti bet kuriuo metu, didesnis asortimentas ir pan. Todėl verslui, kuris parduoda prekes, tiesiog būtina savo veiklą praplėsti ir internete. Kodėl tai naudinga?

SUŽINOTI DAUGIAU
Nauda

Šiandieniniam žmogui, kuris nuolat skuba ir viską nori gauti čia ir dabar, vaikščiojimui po parduotuves dažnai pritrūksta laiko. Todėl jie reikalingų daiktų ieško internete. Sukūrę elektroninę parduotuvę galėsite pritraukti daugiau žmonių, kurie apsipirkinėja ne fizinėse parduotuvėse, o internetu.

Įsidiegę specialius įrankius, galite stebėti internetinės parduotuvės lankytojus ir teikti jiems akcijų bei nuolaidų pasiūlymus, kviesti registruotis naujienlaiškiams bei taikyti kitus būdus, kurie skatina klientų lojalumą.

Jei esate gerai žinomas prekės ženklas, internetinė parduotuvė jums gali būti tarsi papildoma priemonė pardavimams. Tačiau mažesnėms parduotuvėms, kurios įsikūrusios atokesniuose miestuose ar rajonuose, tai šansas tapti labiau pastebimoms ir savo gaminius pasiūlyti platesnei auditorijai.

Susikūrę elektroninę parduotuvę, galite pasiekti didesnes rinkas ir su pakankamai nedideliais kaštais prekės ženklą įvesti užsienio šalyse.

Sukūrus elektroninę parduotuvę ir tinkamai apgalvojus jos skaitmeninės reklamos strategiją, galite pasiekti tikslines auditorijas, susigrąžinti svetainėje jau apsilankiusius potencialius klientus ir greičiau „pagauti“ žmones, kurie ieško jūsų rūšies prekių paieškos sistemose. Tai padeda didinti pardavimus ir įmonės žinomumą.

Kokybė

Internetinės parduotuvės kūrimas reikalauja nemažai darbo ir žinių.

Svarbu pasirinkti patyrusius specialistus, kurie sukurs sklandžiai veikiančią ir patogią platformą bei pasirūpins jos priežiūra ateityje. Atliksime bet kokio sudėtingumo elektroninės komercijos projektą ir sukursime jį nuo nulio, įgyvendindami tiek programinę, tiek dizaino dalį. Tereikia jūsų idėjos ir užduoties, o visu likusiu procesu pasirūpinsime mes!

    Kontaktai

    Jei domina mūsų paslaugos ar reikalinga konsultacija, skambinkite mums arba rašykite el. paštu.

    Pradėkime projektą