Gmail paštas

Gmail paštas su domenu nemokamai

Gmail paštas šiuo metu turbūt vienas patogiausiu bei funkcionaliausiu sprendimų tiek verslui, tiek privačiam naudojimui. Dauguma prie jos yra taip pripratę, kad nė už ką nekeistų į kitą platformą. Bet visame tame yra bėda, jog norint naudotis Gmail pašto dėžute su savo domenu reikia už tai mokėti. Kainos prasideda nuo 5 dolerius per mėnesį už vieną pašto dėžutę, turint omeny, kad įmonės dažnai naudoja ne vieną ir ne dvi pašto dėžutes, metų gale gali susidaryti visai nemažos išlaidos, kurias būtų galima panaudoti kur kas naudingiau.

Visada galima naudotis nemokamu paštu, kurį suteikia hostingo tiekėjas, bet dažniausiai tokiom pašto dėžutėm iki tobulo patogumo labai toli. Visgi yra išeitis, nemokama alternatyva kaip galima būtų susieti gmail paskyra su savo domenu. Trumpai tariant, Jūs tiesiog persiųsite savo laiškus iš elektroninio pašto, kurį suteikia hostingo tiekėjas į gmail paštą. Labai svarbų viską nustatyti tinkamai, taigi jums reikės:

1) Domeno su hostingu,

2) Gmail pašto paskyrų kiekvienai norimai pašto dėžutei,

3) Norimų pašto dėžučių savo hostingo valdymo panelėje.

Pradedant nuo pradžių, veiksmų planas būtų toks:
1) Iš norimos naudoti pašto dėžutės su domenu padarome nukreipimą į Gmail paštą. (Nustatymus rasite prisijungę prie hostingo valdymo, prie elektroninio pašto valdymo, tiksliau laukelis vadintųsi “Forwarders”)

2) Atsidarome Gmail pašto nustatymus ir pasirenkame “Paskyros ir importavimas”.

3) Prie “Siųsti laišką kaip” spaudžiame “Pridėti kitą el. pašto adresą”.

4) Tuomet įvedame vardą, pavardę. (Tai rodys laiškų gavėjams, kuriems rašysite iš naujos pašto dėžutės.) Prie “El. pašto adreso” įvedama savo elektroninį paštą su domenu, pavyzdžiui info@jūsųdomenas.lt.

5) Sekančiame etape įvedame vartotojo vardą bei slaptažodį, kurį sugalvojote kurdamiesi elektroninį paštą savo hostingo valdyme. Toliau viską paliekame kaip buvo ir spaudžiame “Pridėti paskyrą”.

6) Pasitikrinkite elektroninį paštą (nesvarbu kurį, nes laišką turėjote gauti abiejuose el. paštuose) ir aktyvuokite patvirtinimą iš Google.

7) Toliau reiktų pažymėti, kad visus laiškus atsakytumėt iš el. pašto su savo domenu. Spaudžiame Gmail pašte “Nustatymai”, “Paskyros ir importavimas” ir prie “Siųsti laišką kaip” pažymime pridėtą el. paštą su domenu kaip “padaryti numatytąjį (-ąją)”.

8) Taip pat labai svarbu pažymėti, kad ir atsakant rodytų el. paštą su Jūsų domenu. Prie “Kai atsakau į pranešimą:” pažymėkite “Visada atsakyti iš numatytojo adreso (šiuo metu iš info@jūsųdomenas.lt)

Štai ir viskas, gmail paštas sukonfiguruotas, nuo šiol tiek gausite, tiek siųsite laiškus iš pašto dėžutės su savo domenu ir viskas bus Gmail pašto aplinkoje.

Gmail paštas su domenu nemokamai