Google Ads reklama

Per pastaruosius dešimtmečius Google paieškos sistema reklamos sąvoką pakeitė iš esmės. Jei norėdamas tapti matomu, prekės ženklas anksčiau turėjo konkuruoti dėl vietos tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ir tam skirti solidų biudžetą, šiandien pakanka turėti internetinę svetainę ir tinkamai išnaudoti reklamos Google paieškoje tinklą.

KĄ MES SIŪLOME
Strategija

Kad Google Ads reklama atneštų puikius rezultatus.

Labai svarbu atlikti konkurentų veiksmų analizę, įvertinti tikslinės auditorijos elgseną ir pagal tai nustatyti tinkamiausius reklamos veiksmus. Esame sertifikuoti ir patikimi Google partneriai, todėl atrinksime optimaliausius Google Ads reklamos sprendimus ir jūsų biudžetą išnaudosime tikslingai.

Efektyvumas

Google Ads padeda pasiekti jūsų preke ar paslauga susidomėjusius žmones, kurie jos ieško pagal raktinius žodžius arba jau yra apsilankę svetainėje. Tinkamai sudėliota reklama ir jos žinutė padeda paspartinti lankytoją greičiau priimti sprendimą jūsų naudai, todėl šis įrankis puikiai tinka pardavimų skatinimui.

Google Ads reklama gali būti taikoma pagal jūsų veiklos pobūdį atitinkančius raktinius žodžius, vietovę, pomėgius ir kitus panašius kriterijus, todėl ji padeda pasiekti tikslinę auditoriją ir reklamą rodyti tik suinteresuotoms žmonių grupėms.

Google Ads puikiai tinka įmonėms, kurios nori įvesti naują paslaugą ar prekės ženklą į rinką arba didinti savo žinomumą. Šio reklamos įrankio pagalba atsidursite tarp pirmųjų paieškos sistemos rodomų rezultatų ir sulauksite kur kas daugiau lankytojų bei susidomėjimo.

Kontaktai

Dirbkime kartu?

Jei domina mūsų paslaugos ar reikalinga konsultacija, skambinkite mums arba rašykite el. paštu.