Grafinio dizaino paslaugos

Įvaizdis yra viskas – tokią frazę tenka dažnai išgirsti iš geriausių reklamos bei rinkodaros specialistų ar didelių kompanijų vadovų. Iš tiesų, neturint nuoseklaus vizualinio koncepto, labai sunku išsiskirti tarp kitų panašių prekių ar paslaugų teikėjų, o teisingas grafinis dizainas gali atkreipti dėmesį ir išlikti atmintyje, kad reikiamu momentu potencialus klientas pasirinktų jus, o ne konkurentą.

SUŽINOTI DAUGIAU
Geras dizainas

Geras grafinis dizainas nereiškia vien gražaus ir puikiai atrinkto paveikslėlio ar iliustracijos.

Tai vientisas stilius, atspindintis prekės ženklo idėją ir vertybes bei efektyviai perteikiantis pagrindinę jo žinutę. Mūsų komandoje dirba dizaineriai, kurie yra ne tik kūrybiški ir talentingi, bet ir išmano visus pagrindinius reklamos kanonus ir turi puikius analitinius įgūdžius. Prieš kiekvieną užduotį įsigiliname į jūsų poreikius, problematiką, išanalizuojame įmonės firminį stilių ir ieškome geriausių sprendimų, kaip viską sulieti į vieną, akiai patrauklią vizualinę dermę.

Paslaugos

Nesvarbu, ar pradedate veiklą, ar norite atsinaujinti – kiekviena įmonė privalo turėti savo logotipą ir firminį stilių, kuris daro ją atpažįstamą ir atspindi visą veiklos principą, tikslus bei vertybes. Logotipas ir firminis stilius turi būti išsiskiriantis, lengvai atpažįstamas ir įsimenamas. Leiskite susipažinti su jūsų verslu iš arčiau ir sukursime jums logotipą bei firminį stilių, kuris užmegs ryšį su vartotoju ir jo galvoje kurs tik pačias geriausias asociacijas su prekės ženklu.

Viena svarbiausių reklaminės kampanijos dalių – efektyvus, į tikslinę auditoriją orientuotas baneris. Kurdami jo dizainą, įsigiliname į reklamai keliamus tikslus ir kuriame idėjas, kurios padeda pritraukti naujų klientų, didinti pardavimus bei žinomumą skaitmeninėje erdvėje.

Kuriame dizainą spaudos gaminiams: lankstinukams, plakatams, reklaminiams leidiniams ir t. t. Puikiai išmanome ir profesionaliai panaudojame visus įrankius bei programas, skirtas spaudos maketų gamybai. Greitai reaguojame į klientų užklausas bei ieškome sprendimų, kurie geriausiai atitiktų įmonės poreikius.

Kontaktai

Jei domina mūsų paslaugos ar reikalinga konsultacija, skambinkite mums arba rašykite el. paštu.

Pradėkime projektą