Internetinių svetainių kūrimas

Kad ir kokią puikią verslo idėją turėtumėte, jei jos neperkelsite į skaitmeninę erdvę, vargu, ar pasieksite gerų rezultatų. Žmonės kaip niekada pasikliauja informacija, kurią randa internete, todėl verslui privalu turėti puikiai veikiančią ir patogią svetainę. Kokią naudą gali atnešti įmonės tinklalapis?

SUŽINOTI DAUGIAU
Nauda

Reprezentacinės svetainės paprastai yra vieno puslapio, kuriame nurodoma pagrindinė informacija apie bendrovę. Jų dėka žmonės gali greitai jus rasti internete, matyti, kokia veikla užsiimate ir susisiekti. Tokios svetainės privalo trumpai ir aiškiai perteikti visą verslo esmę ir atspindėti prekės ženklą bei jo kuriamą įvaizdį.

Reklama internetinėje erdvėje yra palyginti pigi ir efektyvi, tačiau ji turi vesti į konversiją. Dažniausiai tai yra svetainė, kurioje lankytojas gali atlikti tam tikrus veiksmus. Susikūrę patogią, funkcionalią ir informatyvią svetainę užtikrinsite, kad joje potencialus klientas pasiliks ilgėliau, pasidomės jūsų prekės ženklu. Taip jo galvoje įsiminsite ilgam ir didinsite savo žinomumą.

Savo prekes ar paslaugas reklamuodami svetainėje, sukursite papildomą ir be galo patogų kanalą, kuriuo potencialūs klientai galės sužinoti daugiau apie jų privalumus, o tai padės padidinti pardavimus.

Kokybė

Siūlome kokybiškas internetinių svetainių kūrimo paslaugas, kurios apima tiek dizaino ir UX sprendimus, tiek programavimo darbus.

Įgyvendisime įvairios apimties projektus: nuo įprastos reprezentacinės svetainės iki elektroninės parduotuvės ar sudėtingų, integruotų platformų kūrimo.

Esant poreikiui, surinksime visą reikiamą informaciją nuo nulio ir pateiksime geriausius sprendimus, įdiegsime socialinių tinklų adaptacijas, mokėjimų sistemas ir kitas jūsų verslui reikalingas funkcijas, o svetainės dizainą pritaikysime įvairių platformų ir ekranų dydžiams. Suprantame, kad darbai nesibaigia atiduodant pilnai veikiančią svetainę, todėl siūlome ir puslapių priežiūros, techninių sprendimų paslaugas, bėgant laikui galime pridėti naujų funkcijų, įdiegti papildomas sistemas.

    Kontaktai

    Jei domina mūsų paslaugos ar reikalinga konsultacija, skambinkite mums arba rašykite el. paštu.

    Pradėkime projektą