Internetinių svetainių kūrimas

Kad ir kokią puikią verslo idėją turėtumėte, jei jos neperkelsite į skaitmeninę erdvę, vargu, ar pasieksite gerų rezultatų. Žmonės kaip niekada pasikliauja informacija, kurią randa internete, todėl verslui privalu turėti puikiai veikiančią ir patogią svetainę. Kokią naudą gali atnešti įmonės tinklalapis?

KĄ MES SIŪLOME
Privalumai

Marketingo priemonių integracijos

Sukursime ne tik modernią, saugią bei pritaikytą visiem įrenginiams internetinę svetainę, tačiau įdiegsime ir visas būtinas marketingo priemonių integracijas (Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook Pixel, ir t.t.). Tai padės geriau suprasti lankytojų srautą bei padidinti pardavimus.

Procesas

Aptarsime Jūsų lūkesčius ir išrinksime optimaliausius sprendimus jiems įgyvendinti.

Atrinksime preliminarius dizaino sprendimus Jūsų projekto įgyvendinimui. Tai leis matyti aiškų vaizdą ir pradėti programavimo darbus. Dažniausiai programavimo darbai trunka 2-3 savaites.

Pilnai paruošime projektą naudojimui, atsiųsime naudojimo instrukcijas bei nemokamai pakonsultuosime skaitmeninio marketingo klausimais.

Tinkamai apgalvojus internetinės svetainės skaitmeninės reklamos strategiją, galite pasiekti tikslines auditorijas, susigrąžinti svetainėje jau apsilankiusius potencialius klientus ir greičiau „pagauti“ žmones, kurie ieško jūsų paslaugų paieškos sistemose. Tai padeda didinti pardavimus ir įmonės žinomumą.

Kontaktai

Pradėkime projektą?

Įgyvendinsime įvairios apimties projektus: nuo įprastos reprezentacinės svetainės iki elektroninės parduotuvės kūrimo.

Pateiksime geriausius sprendimus, įdiegsime socialinių tinklų adaptacijas, mokėjimų sistemas ir kitas jūsų verslui reikalingas funkcijas, o svetainės dizainą pritaikysime prie įvairių įrenginių. Suprantame, kad darbai nesibaigia atiduodant pilnai veikiančią svetainę, todėl siūlome ir puslapių priežiūros, techninių sprendimų paslaugas, o bėgant laikui galime pridėti naujų funkcijų.