Svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas

Internetinė svetainė – reprezentuoja Jūsų įmonės profesionalumą. Tai yra pirmas dalykas, ką klientas gali pamatyti dar tik suradęs Jus, bet nenusprendęs, ar kreipsis būtent į Jus.

Pasirodysite blogai – Jūsų puslapį išjungs ir paslaugos tiekėjų ieškos kitų. Paliksite gerą įspūdį – žvalgysis toliau. Dizainas, tekstai, svetainės patogumas, greitas reikiamos informacijos radimas, jos aiškumas. Paliksite gerą įspūdį nuo A iki Z – turėsite ne tik klientą, bet ir gerus atsiliepimus, rekomendacijas.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Dabar didžioji dalis prekybos nusikėlė į internetinę erdvę. O kaip jau minėta, mūsų kompanija tobulėja kartu pagal visuomenės kaitos poreikius, todėl kuriame ir profesionales el. parduotuves.

Kalbant plačiau apie el. parduotuves – tai viena iš sudėtingiausių internetinių erdvių klientui. Pasekoje to, kai kuriem žmonėm apsipirkinėti internetu yra vis dar sudėtingiau nei realiose parduotuvėse. Arba tai daroma netgi per tarpininkus. Kodėl? Esminė problema – nepatogios arba neaiškios internetinės parduotuvės.

Mes analizuojame problemas ir jų sprendimus įgyvendiname mūsų klientų puslapiuose. Jūsų puslapis taipogi gali būti vienas iš profesionaliausių tiek pagal Jūsų norimus reikalavimus, tiek atsižvelgiant į kliento poziciją.