Meniu Uždaryti

3 priežastys, kodėl internetinis puslapis yra stipriausias marketingo įrankis

Internetinis puslapis labai svarbus net neatsižvelgiant į tai, ar jūs vykdote veiklą internetu, ar turite fizinę prekybos vietą, kur parduodate savo prekes bei paslaugas. Didžioji dalis žmonių įvairios paskirties įmonių ieško būtent internetu, nesvarbu, kad vėliau ir planuotų atvykti pas jus gyvai. Juk taip patogu – keliais pelės paspaudimais galima lengvai ir greitai surasti visas reikiamas įmones, palyginti jų paslaugas, kainas ir net sužinoti kitų žmonių atsiliepimus. Dėl to itin svarbu, kad jūsų internetinis puslapis būtų parengtas tinkamai, kad lankytojai norėtų pirkti pas jus., jei ne iš karto internetu, tai bent apsilankyti fizinėje parduotuvėje.

Kodėl dar internetinis puslapis yra stipriausias marketingo įrankis? Turime parengę jums net tris priežastis:

Padeda pritraukti klientus kokybišku turiniu

Geras ir kokybiškas internetinio puslapio turinys – tai viena iš priežasčių, kuri pritrauks daugiau lankytojų. Taip pat naudingas turinys skatins lankytojus apsilankyti pakartotinai. O kuo dažniau jie apsilankys jūsų internetiniame puslapyje – tuo labiau didės tikimybė, kad jie įsigys jūsų prekes arba paslaugas. Jei nepirks iš karto – tai būsite tikri, kad jūsų įmonės vardą ir teikiamas paslaugas jie įsiminė. Ir galbūt ateityje, prireikus, jie grįš būtent pas jus.

Nepamirškite, kad interneto naršytojai ne tik nori įsigyti konkrečią prekę ar paslaugą, bet taip pat ieško ir naudos sau. Nauda, kurią jiems galite suteikti – tai informacija. Dėl to paskutiniu metu itin išpopuliarėjo tinklaraščiai, kuriuos neretai turi net internetinės parduotuvės. Reguliariai skelbdami naujus tinklaraščio įrašus, ne tik padidinsite savo internetinio puslapio lankytojų srautą, bet ir padidinsite jų įsitraukimą: jie galės dalintis įrašais, komentuoti ir t.t.

Padeda pasiekti savo klientus visais įrenginiais

Tinkamai paruoštas internetinis puslapis bus patogus naudotis ne tik kompiuteriu, bet gebės prisitaikyti ir prie išmaniojo telefono. Tai itin svarbu. Šiuo metu žmonės internetu savo mobiliajame telefone naudojasi kur kas dažniau, nei kompiuteryje. Ir ši tendencija yra linkusi tik stiprėti. Todėl jei jūsų puslapis nėra patogus naudotis išmaniuoju įrenginiu – jums pats laikas tai pakeisti ir ištaisyti šią klaidą.

Padeda išpildyti klientų lūkesčius

Kuo internetinis puslapis bus labiau pritaikytas prie kiekvieno lankytojo – tuo didesnė tikimybė, kad dalis jų virs jūsų klientais.

Nežinote nuo ko pradėti prisitaikyti prie kliento poreikių? Pasitelkite į pagalbą tinklaraštį. Kiekviename tinklaraščio įraše pateikite kokį nors pasiūlymą, kuris siejasi su tuo įrašu. Tikėtina, kad jei lankytojas skaito įrašą, jį į jūsų puslapį būtent jis ir atvedė, todėl jo poreikiai ar domėjimosi sritys tampa aiškios. Pasinaudokite tuo. Pavyzdžiui, jei jūs pardavinėjate buitinę techniką, į tinklaraštyje paskelbėte įrašą tema „kaip išsirinkti šaldytuvą“ – greta įrašo parekomenduokite keletą šaldytuvų modelių. Išnaudokite savo tinklaraštį ne tik lankytojų srauto didinimui, bet ir realiems pardavimas vykdyti.

Internetinis puslapis jau seniai nebėra tik vieta internete, kurioje nurodote savo kontaktus ar prekių bei paslaugų asortimentą. Tai itin stiprus marketingo įrankis, kuris, jei jam yra skiriama dėmesio, ženkliai padidins pardavimus. Tad prieš pradėdami kitų marketingo įrankių paiešką, pirmiausiai įsitikinkite, kad su savo internetiniu puslapiu padarėte viską, ką galėjote padaryti.

Edvardas Kolesnikas
FESS Agency įkūrėjas, skaitmeninio marketingo guru. Nuolat tobulėjantis profesinėje srityje bei nuosekliai įgyvendinantis savo ir klientų iškeltus skaitmeninės rinkodaros tikslus.