Facebook Ads reklama

Socialiniai tinklai įgauna vis daugiau galios. Šiandien Facebook laikomas ne komunikacijos, o reklamos ir žiniasklaidos platforma, kurią kasdien pasiekia neaprėpiami informacijos srautai, kuriuos stebi 2 mlrd. vartotojų visame pasaulyje. Tuo pasinaudoję verslai Facebook tinklą itin efektyviai išnaudoja tam, kad stiprintų savo įvaizdį, reklamuotų prekės ženklą ar net vykdytų pardavimus.

KĄ MES SIŪLOME
Auditorija

Jei anksčiau Facebook‘ą laikėme kaip papildoma verslo komunikacijos priemonė, šiandien matome puikių pavyzdžių, kaip įmonės, projektai ar konkretūs asmenys išpopuliarėjo ir tapo sėkmingi būtent socialinių tinklų pagalba.

Tad jei norite atsigriebti didžiulę dalį savo auditorijos ir stiprinti verslo rezultatus, labai svarbu nuosekliai ir tikslingai dirbti su socialinių tinklų komunikacija.

Kad būtum pastebėtas Facebook erdvėje, vien kokybiško turinio ir geros prekės ar paslaugos nebepakanka. Informacijos srautai šiame tinkle yra tokie dideli, kad nustatyta, jog žmogus per dieną mato vos 15 % įrašų, o Facebook algoritmai netrukus veiks taip, kad be reklamos verslo puslapių turinys nebebus matomas.

Facebook Ads – tai šio socialinio tinklo erdvėje rodoma tekstinė ar vaizdinė reklama, kuri, priklausomai nuo biudžeto, gali pasiekti itin didelę jūsų auditorijos dalį. Kodėl šis reklamos įrankis efektyvus?

Efektyvumas

Facebook Ads leidžia savo auditoriją segmentuoti begale pjūvių: pagal amžių, lokaciją, pomėgius, veiklą ir t. t. Tai reiškia, kad galite pasirinkti, kad jūsų reklama būtų rodoma tik tiems asmenims, kurie yra suinteresuoti įsigyti jūsų prekę ar paslaugą.

Kaip ir Google Ads, Facebook reklama yra apmokestinama už konkrečius rezultatus, o pritaikant optimalius sprendimus galima pritaikyti pačią mažiausią rezultato kainą.

Facebook Ads leidžia pasiekti jūsų pageidaujamus tikslus. Tai gali būti žinomumo didinimas, konversijos į svetainę, įsitraukimas į turinį ir t. t. Svarbiausia nusistatyti verslui naudingiausius tikslus ir pagal juos formuoti reklamos pobūdį.

Strategija

Dirbame su įvairaus dydžio Facebook Ads reklamos projektais.

Kuriame strategijas, kurios apima tiek turinį ir puslapio administravimą, tiek tikslams pasiekti reikalingus reklamos veiksmus. Investuojame į Facebook reklamą, kuriančią pridėtinę vertę ir pateikiame išsamias ataskaitas, kurios leidžia stebėti ir vertinti socialinių tinklų kampanijų efektyvumą.

Jei domina mūsų paslaugos ar reikalinga konsultacija, skambinkite mums arba rašykite el. paštu.