Karera

Atsižvelgus į kliento poreikius, atlikus įmonės veiklos analizę bei pritaikant pardavimus skatinančius metodus atnaujinta elektroninė parduotuvė.

WWW.KARERA.LT
Privalumai

Marketingo priemonių integracijos

Paruoštas ne tik modernus, saugus bei pritaikytas visiem įrenginiams internetinis puslapis, tačiau įdiegtos ir visos būtinos marketingo priemonių integracijos (Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook Pixel, ir t.t.). Tai padeda geriau suprasti lankytojų srautą bei padidinti pardavimus.

Nauda

Šiandieniniam žmogui, kuris nuolat skuba ir viską nori gauti čia ir dabar, vaikščiojimui po parduotuves dažnai pritrūksta laiko. Todėl jie reikalingų daiktų ieško internete. Sukūrę elektroninę parduotuvę galėsite pritraukti daugiau žmonių, kurie apsipirkinėja ne fizinėse parduotuvėse, o internetu.

Įsidiegę specialius įrankius, galite stebėti internetinės parduotuvės lankytojus ir teikti jiems akcijų bei nuolaidų pasiūlymus, kviesti registruotis naujienlaiškiams bei taikyti kitus būdus, kurie skatina klientų lojalumą.

Jei esate gerai žinomas prekės ženklas, internetinė parduotuvė jums gali būti tarsi papildoma priemonė pardavimams. Tačiau mažesnėms parduotuvėms, kurios įsikūrusios atokesniuose miestuose ar rajonuose, tai šansas tapti labiau pastebimoms ir savo gaminius pasiūlyti platesnei auditorijai.

Susikūrę elektroninę parduotuvę, galite pasiekti didesnes rinkas ir su pakankamai nedideliais kaštais prekės ženklą įvesti užsienio šalyse.

Sukūrus elektroninę parduotuvę ir tinkamai apgalvojus jos skaitmeninės reklamos strategiją, galite pasiekti tikslines auditorijas, susigrąžinti svetainėje jau apsilankiusius potencialius klientus ir greičiau „pagauti“ žmones, kurie ieško jūsų rūšies prekių paieškos sistemose. Tai padeda didinti pardavimus ir įmonės žinomumą.

Kontaktai

Norite dirbti kartu?

Jei domina mūsų paslaugos ar reikalinga konsultacija, skambinkite mums arba rašykite el. paštu.